loader

Hakkımızda

Birbirinden zengin lezzet yelpazesi ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli üst sınırlarda tutmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. İnci Pastahanesi olarak yeni tatlar ve yeni lezzetler keşfetme tutkumuz dur durak bilmeden devam etmektedir. İnci Pastahanesinin profesyonelliğinin ardında her zaman amatör ve tutkulu bir ruhla, güleryüzlü personeli yer almaktadır.

En özel anlarınızın hayal ettiğiniz gibi geçmesini sağlamaktayız..Sevdiğiniz insana bir ömür sözü verirken, bir ömür en çok seveceğiniz bebeğinizi karşılarken, Sevdiklerinizle yıl dönümlerinde, yaş günlerinde ve en özel günlerinizde kendinizi düşler dünyasında hissetmenizi sağlamak için hizmet veriyoruz.Her ürünümüz sizin düşlediğiniz doğrultuda şeklinden, rengine, yazısına, boyutuna kadar değiştirebilir. Bu ürünlerin hepsi mutlulukla ve sevgiyle hazırlanmaktadır.

İzmir Menemen'de ferah ve huzurlu bir mekanda sizleri ağırlamaktan onur duyarız. Kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz bu güzel ortamda birbirinden lezzetli tatları ile sizleri bekliyor.İnci Pastahanesinin bu büyülü dünyasına girmek için daha fazla geç kalmayın, Sizleri Bekliyoruz...